Szkolenia

Poprzedni miesiąc Wrzesień 2019 Następny miesiąc
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Newsletter

Rezygnuj z Newslettera

O nas

Jesteśmy Firmą zajmującą się dystrybucją i instalacją profesjonalnych urządzeń systemów alarmowych przeciwwłamaniowych i przeciwnapadowych.
          W swojej działalności posiadamy ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie, pracując najpierw przy produkcji urządzeń alarmowych, potem w biurze konstrukcyjnym systemów alarmowych, dalej w serwisie i kierowaniu serwisem aż wreszcie prowadzeniu zakładów instalatorsko - serwisowych w dziedzinie systemów alarmowych.

          Takie doświadczenie upoważnia nas do wyrażania pewnych opinii na temat systemów alarmowych.

          Jesteśmy przedstawicielami Firmy produkcyjnej Satel z Gdańska.

          Zamierzamy na naszych stronach WWW przedstawić zalety i niesamowite możliwości tych urządzeń. Pragniemy pomagać instalatorom w rozstrzyganiu problemów przy konfiguracji czy pełniejszym wykorzystaniu central alarmowych Firmy Satel.

          Jak wszystkie urządzenia obecnie produkowane w oparciu o technikę mikroprocesorową, gwarantują funkcjonalność i niezawodność działania tylko przy prawidłowej i dogłębnej znajomości tych urządzeń. Dlatego prowadzimy szkolenia dla instalatorów systemów alarmowych w zakresie znajomości funkcjonalności, programowania i właciwości urządzeń alarmowych Firmy Satel.

          Na naszej stronie WWW będziemy prowadzić porady dla użytkowników i instalatorów systemów alarmowych.

          Zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony, będziemy wprowadzali nowe oferty, porady i komentarze, a także pokazywali możliwości szerszego wykorzystywania urządzeń systemów alarmowych.